Sídlíme ve studiu Faust Records

+420 608 174 134 b.maderova@seznam.cz

O nás

Blanche

BLANKA MADEROVÁ – BLANCHE

Hudební producent/ka, skladatel/ka

Blanka zaštiťuje a organizuje skupinu spolupracovníků Dual Production.

Úzce spolupracuje se spoustou skvělých muzikantů, zvukařů , zpěváků či aranžérů, dle potřeb projektu na kterém zrovna pracuje.

Blanka CV:

Studium a praxe:

2013-2014: Harvard University v Bostonu: Katedra Hudby  (Fulbright Scholarship)
FF UK v Praze, anglistika, filosofie (PhD. 2011),
FHS UK v Praze, etnomuzikologie (2012-2014)
2007-8: University of New Orleans
2004-5: Madrid – Universidad Autonoma

Publikace: Dotknout se Světa/To Touch the World/: Česká Hudební Alternativa 1968-2013, Blanka Maderová a Zuzana Jurková (Karlova Universita, FHS UK,2013)

Nejbližší spolupracující kolegové:

NIC COOLIDGE

Nic Coolidge je americký producent, studiový inženýr, a guru analogového zvuku. Písně nám mixuje a skládá buď v Praze nebo v Providence, Rhode Island, kde si postavil studio s velkou sbírkou analogových synťáků.

Pracuje s umělci různých žánrů – od akustické muziky přes rock, hip hop až po industrialní techno. Je též uznávaným kytaristou – hrál např. s Counting Crows, Augustanou, svou kapelou KNOX (Boysnoize Records).

RICHARD MADER ml.

Richard vytváří hudbu & beaty akusticky i elektronicky (Ableton Push2) – a nejlépe v kombinaci obou těchto způsobů. Kromě skládání je jeho oblíbenou doménou samplování, vytváření nástrojů z hlasu interpreta a nalézání nových zvuků (ať už perkusivních, syntezátorových, kytarových či jiných).

Vintage lab studia Faust Records, kde sídlíme, v tomto ohledu skýtá nekonečné možnosti (mimo jiné unikátní analogové synthy Prophet či Arp). Při tvorbě beatů jakožto perkusionista často rád do rytmů zapojuje různé zvukově zajímavé bubny (kanjira, bendir, udu, darbuka, cajon, xylofony atd.).

JINŘICH KRAVAŘÍK

Jindra se zabývá tvorbou hudby, mixem a masteringem. Je výborný zvukový inženýr (vystudoval ČVUT a HAMU) v oblasti filmu, reklamy i nezávislých hudebních projektů.

Věnuje se také sound designu, dabingu a živému zvučení koncertů a divadla. Pracuje pro klienty Škoda Auto, Vodafone, L´Oreál, Danone,  zvok pro filmy a seriály „Mentalista“, „Tučňáci z Madagaskaru“ a další.

Šárka Geroldová – SHARKASS

Sharkass, vlastním jménem Šárka Geroldová je několikanásobnou šampiónkou ve free style na české hip hopové scéně a je také semifinalistkou televizní soutěže Česko Slovensko má talent, se o hudbu, především o rap, zajímala již od třinácti let.

Věnuje se i psaní textů pro známé hudební umělce. Hraje na africké bubny, ve studiu pomáhá ostatním umělcům koučovat a radí s intonací a výslovností.