Sídlíme ve studiu Faust Records

+420 608 174 134 b.maderova@seznam.cz

HOW WE WORK

Dual Production 

je tým kvalitních, zkušených muzikantů a zvukařů vedený producentkou a skladatelkou Blankou Maderovou. Spolu produkují hudbu, skládají, textují, aranžují skladby, nahrávají (hrají na kytaru, klávesy, baskytaru… a programují bicí atp.), plus poskytují mix a mastering (nových i již hotových projektů).

DUAL PRODUCTION JAKO SOUČÁST FAUST STUDIOS

Pracujeme ve studiu Faust Records Studios v Praze, jednom z nejlepších studií v ČR, ideálně dohromady, kreativně a (u některých projektů) i velmi rychle.

FAUST LOUNGE

Naše produkce v sobě spojuje intuici i racionalitu, mužský i ženský prvek, spontánnost a přesnost, technické znalosti i pohled na projekt jako celek. Projekt je možno i předpřipravit v tzv. „líhni“ (Faust Lounge), kde nabízíme vokální a instrumentální koučing.

ANALOGOVÉ KLÁVESY A EFEKTY

Ve Faust Lab jsou k dispozici jedinečné retro analogové klávesy a efekty a také team profesionálních hudebníků od bubeníka, baskytaristy, zpěváků po smyčcové a dechové ansámbly.

ZASTUPOVÁNÍ UMĚLCŮ

Zajišťujeme management umělců, tour management, technické zajištění koncertů, doprovodné muzikanty či vokalisty atp. Zároveň zajišťujeme i finanční management a právní poradenství..